Eyüp sultan böcek ilaçlama

Eyüp sultan ilçesi daha önce Eyüp olarak bilinen, sonrasında Eyüp sultan hazretlerinin ismiyle birleştirilerek ilçe kimliğini kazanmıştır. İstanbul’un en eski semtlerinden birisidir. Haliç’e kıyısı olan bu bölge birçok Allah dostlarının türbesi ile Osmanlı döneminden kalma güzide semtlerimizden birisidir. Manevi kimliğinin ve tarihi zenginliğinin dışında, işimizin gerektirdiği bir bakış açısı ile bakıldığında ise.

Çevresindeki yeşilliğin ve Haliç’e kıyısının olması haşereler için de yaşam alanı oluşturmaktadır. Eski evlerin ve ahşap yapıların çokluğu da ekstra etkenler olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar sebepler değişse de özelikle yaz aylarında haşereler hayatımıza girmekteki ısrarını korumaya devam ediyorlar. Tabi onların yaşam mücadelesi, bizim hayatımıza, evlerimize yada iş yerlerimize girdiğinde. Bu bizi en önde sağlık sonrasında hijyen ve benzeri birçok sorunla karşı karşıya bırakıyor. Bu bölgeden bize her türlü haşere gurubu ve kemirgen (fare)  şikâyetleri geldiği için herhangi bir türe öncelik vermek zor. www.bocekilaclamacisi.com şirketi olarak yaptığımız her türlü haşere ilaçlama ya da fare ilaçlama uygulamaların da sorun ne kadar yoğun olsa da. Halkımızın memnun kalmadığı bir hizmetimiz olmamıştır.

Bunun sebebi olarak işimizi ciddiye alarak çalışmalarımızı her zaman daha ileri götürmek için elimizden gelen mücadeleyi vermemizden kaynaklandığını söyleyebilirim. Böcek ilaçlama konusunda ki tecrübemizi hem sahada karşılaştığımız durumlardan hem de kendi bünyemizdeki ziraat mühendisleri ile yaptığımız araştırmaların doğrultusunda geliştirmekteyiz. Amacımız siz değerli halkımızın karşılaştığı bu sıkıntıları en kısa sürede kalıcı olarak çözmektir. Tabi sizlerin sağlığını en ufak olasılıkta bile riske atmadan. Bu doğrultuda sağlık bakanlığının kontrol ve yönlendirmeleri sonrasında, işimizi güven kalite ve sağlık çerçevesinde yapmaktayız. Her türlü bilgi ve hizmeti siz değerli halkımıza sunmaktayız. Haşere ilaçlama kendi bünyesinde genel bir uygulama gibi görünse de, her böcek türüne değişik uygulama gerektirmektedir. Örneğin hamam böceği ilaçlama ile tahtakurusu ilaçlama arasında, çok ciddi uygulama ilaç ve süreç farkı bulunmaktadır. www.bocekilaclamacisi.com şirketi olarak karşılaşacağınız her türlü soruna hazırlıklı ve çeşitli çözüm sunumları ile hizmet alçağınızı bilmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hemen ara 
Open chat
bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama bocek ilaclama